تبلیغات
یادداشت های طلبه سرباز

بسم رب الشهدا و صدیقین

با سلام و عرض تبریک و تهنیت به مناسبت سالروز احیا گر اسلام ناب محمدی اباعبدلله الحسین و سردار فدائیش ابالفضل العباس علیهما السلام و ولادت منحی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

این روز ها باید شاد باشیم و نقل و نبات پخش کنیم ، باید همه جا را آزین بندی کنیم و باید به مهدی زهرا تبریک بگوییم

اما ... .

اما یک چیز نمی گذارد که شیرینی از گلویمان پایین برود و غم و اندوه از چهره هایمان بزداییم و می دانیم که مهدی حسین هم از این وقایع اندوهناک است .

وقتی می شنویم برادران عزیز علویمان را در سوریه به صورت اسف باری به قتل می رسانند ، وقتی می بینیم بچه های کمتر از 10 سال که مانند برادران و خواهران کوچتر از خودمان هستند را مثله می کنند ( چشم و گوش و دست و پا ها را می کنند تا کشته شوند ) و قتی می بینیم که وحشیانه به شیعیان حمله ور می شوند دیگر هیچ جای سرور خوشحالی نباید برایمان بماند . در این روزها به جای اینکه بیشتر یاد تولد و مدینه باشیم باید از کربلا و شهادت یاد کنیم . وقتی می بینیم این حرامخورها و حرامزاده ها بدذات چگونه به اسم دموکراسی در پی انتقامجویی از جبهه ی ضد استکباری و بی بند و باری هستند و چگونه جنازه های برادرمان را قطعه قطعه می کنند یاد همان حرامزاده هایی  می افتیم که با اجساد و خانواده های حسینی در کربلا  آن چنان رفتار را انجام دادند .

و باید با این جنایات در این روزها به جای کف زدن و خوشحالی ،خون گریه کرد و خودمان را آماده کنیم تا ندای هل من ناصر ینصرنی مردم مقاوم سوریه را پاسخ بگوییم  .

و این روزها می شنویم که دیگر نفاق در جامعه ی اسلامی پرده از چهره اش برداشته و عملا دم سگ استکبار شده است  و به اراده او تکان می خورد . باید از همان اول متوجه می شدیم که وقتی اردوغان با اسرائیل تندی می کند و به دنبال افزایش دوستی خود با غرب و آمریکاست کارش به جایی می رسد که مخالفت با اسرائیل را به ضرر خود می بیند و برای بهبود روابط نماینده اش را روانه ی اسرائیل می کند و به این دلیل که خضوع خود را به طور کامل در برابر استکبار نشان دهد هواپیما های جنگی خود را روانه ی سوریه می کند ، حتی زود تر از اسرائیل !که البته تیر اندازان سوری این لاشخورهای کثیف ترک را ساقط می کنند  . و از دیگر نفاق تقریبا بی پرده ی سعودی و قطری که به طور علنی تسلیحاتی پیشرفته برای کفتارهایی که در سوریه آزاد کرده اند می فرستند تا فرزندان بی سلاح سوری بدون سلاح را مثله کنند . شنیدم که افرادی که در آن جا این جنایات را انجام می دهند اعدامی ها و جانیانی هستند که از زندان های ترکیه و عربستان و قطر آزاد شده اند و به جای اعدام آن ها را برای تخفیف مجازات راهی کشور با شرافت سوریه کرده اند . و این یعنی آزاد کردن سگ های هار بی وفایی که دیگر خود تحمل وجود آن ها را ندارند و مردم سوریه را طعمه ی این سگ ها کردن .

مطمئنا اگر جبهه ی استکبار در ایران نیز پیروز می شد چنین بلایی را بر سر ملت شریف ایران در می آورد که دیگر توانایی حرکت نباشد .

امروز جمعه است و باید گفت مهدی جان تا نیایی دنیا به همین نحو می چرخد و شیعیانت قتل عام می شوند و ...

و السلام طلبه سرباز


نوشته شده در چهارشنبه 14 تیر 1391 توسط طلبه سرباز | نظرات ()
طبقه بندی: بیداری  
برچسب ها: غم سوریه نیمه شعبان