تبلیغات
یادداشت های طلبه سرباز

به نام خداوندی که فرمود :« قاتِلُوهُمْ حَتَّى لا تَكُونَ فِتْنَةٌ وَ یَكُونَ الدِّینُ لِلَّهِ فَإِنِ انْتَهَوْا فَلا عُدْوانَ إِلاَّ عَلَى الظَّالِمین‏»: با آنان بجنگید تا دیگر فتنه ای در زمین نماند و دین به صورت کامل الهی باشد پس اگر دست برداشتند دیگر جز با ستمگران نجنگید.

چند روز پیش نمایشگاهی درون مدرسه ی ما برای معرفی منافقین راه اندازی کردند . این نمایشگاه داخل خواب گاه ما بود و هر وقت lمی رفتم بخوابم این تصاویر و نوشته های نصب شده را می دیدم . مطالبی که ثبت کرده بودند خیلی جالب بود و منافقین را یک مقدار معرفی کرده بود .

در یکی از این روزها پای سفره نهار داشتم با یکی از دوستام صحبت می کردم که یکی از دوستاش در فتنه ی 88 تهران بود . از قول بنده خدا می گفت که چه اتفاقاتی افتاده بود .می گفت یک روز تو تظاهرات اراذل از بین جمعیت آمدند و یک بسیجی را گرفتند ، کاملا عریانش کردند ( یعنی به صورت مادرزادی ) و از بین کتفاش طناب گذراندند و بعد هم از روی پل آویزانش کردند .

یا اینکه یک خانم چادری را گرفتند و به صورت کامل عریان و ... و چندین تا ازین مطالب را که گفت دیگر داشت بغض گلویم می شکست که سر ناهار خودم را کنترل کردم . برام خیلی وحشتناک بود و یک لحظه خودم را جای برادر آن خانم گذاشتم و...

شاید به همین دلایل هست که حضرت آقا اینقدر روی این فتنه تأکید داشتند واقعا خانمان سوز بوده است .

بعد از چند روز تو جمع بچه های سابقون این قضایا را نقل کردم که سید محمد رضا پرسید ایا این کار ها واقعا کار میر حسین و ... بوده است یا آمریکایی ها ؟

یک مثالی برایش آوردم . گفتم نگاه کن ! به فرض وسط درس سر یک کلاس که هیچ کس جرئت شوخی را ندارد شما شوخی را شروع کنید که این کارت باعث بشود یکی از نخاله های کلاس احترام کلاس را از بین ببرد . تازه اون که شروع کرد شما باز قطع نکنید و ادامه بدید او هم ،هم شما را تحریک کند و هم خودش شلوغ بازی در بیاورد که اگر شما تمام کنید او، هم چون راحت تر شناخته می شود تمام می کند اما شما تا آخر کلاس این کارتان را ادامه می دهید که این کار باعث می شود نه شمارا کنترل کرد و نه آن نخاله را ! حالا کدامتان مقصرید ؟ او یا شما ؟ کدام بیشتر ؟

وقتی موسوی به فرض که حرفش راست بود- که اثبات می کنیم که نبود – بستر با برای اوباش و فراری ها و دشمنان اسلام فراهم کرد آیا جرمش کمتر از اسرائیلی هاست ؟ که البته در اینجا وقتی می گوییم موسوی منظور خودش و مرتبطین با او هستند مانند رفسنجانی ها و کروبی و بهزاد نبوی و امثال این آداما! آیا با این کارشان کار را برای هتاکان نوامیسمان و قاتلین بچه هایمان فراهم نکردند ؟( داشتم فکر می کردم که چگونه این ها قرار است جواب خون مردم را بدهند فکردم به جایی نرسید )

اما دیگر چه کسانی بستر سازی کردند ؟

یادم هست که در مشهد اقای طبسی همایشی را برای میثاق با ولایت برای طلاب به پا کردند . در این جلسه گفتند که ما ( اقای طبسی و دوستانشان : علما ) این رهبر و امام عزیزمان را تنها گذاشتیم !

دوستان من واقعا این چنین بود . شما فرض کنید که اگر علما و مراجع در آن آشوب ها به خیابان می آمدند و برای طرفداری از ولایت راهپیمایی می کردند ایا واقعا کار به اینجا کشیده می شد ؟

اما اینکه عرض کردم اثبات می کنم که اتهام تقلبشان واقعا دروغ بود این است که : اگر واقعا دروغ نبود و سیستم رأی گیری ما اشکال داشت چرا دوباره کاندیدا معرفی کردند برای نمایندگی مجلس ، از آن بدتر چرا امثال خاتمی و موسوی خوئنی ها و سید حسن خمینی دوباره پای صندوقها آمدند ؟ اگر قبول ندارند پس واقعا احمقند که آمدند و اگر قبول دارند پس مردم را در دور پیش فریب دادند و باعث ریخته شدن خون این جوان ها شدند ؟

اما این فتنه، فتنه نبود از این جهت که راه رهبری کاملا مشخص بود و این فتنه ، فتنه بود برای کسانی که آدمای جاسوس و باج ده به آمریکا و صهیونست را با رهبری مقایسه می کردند .

در ضمن اگر فیلم قلاده های طلا را ندیدید حتما ببینید

 والسلام طلبه سرباز


نوشته شده در یکشنبه 7 خرداد 1391 توسط طلبه سرباز | نظرات ()
طبقه بندی: بیداری  
برچسب ها: فتنه بسترسازی متهمین فتنه بسیجی